למה לצפות בהליך הרפואי של סטלה?

המטרה שלנו היא לדאוג לשיפור מצבך הפיזי והנפשי באמצעות הליך רפואי. סטדנרט הטיפול של סטלה נוצר כדי לענות על הצרכים שלך לפני, במהלך ואחרי הטיפול.

לפני ההליך צוות מתאמי הטיפולים שלנו יסקור את הסימפטומים וההיסטוריה הרפואית שלך כדי לקבוע אם אתה מתאים לטיפול SGB.

ברגע שהתקבל אישור לביצוע הטיפול על ידי הצוות הרפואי של סטלה, מתאם הטיפולים יספק לך את כל פרטי ההליך באמצעות הודעה או דואר אלקטרוני.

הטיפולים מתקיימים בבית חולים אלישע בחיפה ובמרכז הרפואי מדיקה ברמת החייל תל אביב.

  1. כשתגיעו לבית החולים, תפגשו אשת צוות שתיקח מכם פרטים ותשאל אתכם כמה שאלות רפואיות בסיסיות.
  2. תפגשו את הרופא שלנו, ד״ר ג׳ייסון כהן, שישוחח איתכם ויחתים אתכם על הסכמה לטיפול. ד״ר כהן הוא המנהל הרפואי של סטלה ישראל ויש לו ניסיון רב בביצוע טיפולי SGB. 
  3. תיכנסו לחדר הטיפולים למשך כ-15 דקות. ד״ר כהן יבצע 2 זריקות של חומר הרדמה מקומי באזור הצוואר, מעל לעצם הבריח. הטיפול מתבצע תחת שיקוף, כדי לוודא בטיחות מקסימלית. 
  4. סיימתם את הטיפול! לאחר התאוששות קצרה של כ-20 דקות תוכלו לחזור הביתה.
  5. אנחנו ממליצים לנוח ולהימנע ממאמץ משמעותי במהלך 24 השעות הראשונות שאחרי הטיפול.

     

חושבים עליכם לאורך כל הדרך, ומעבר.

אנחנו יודעים שיש מטופלים שחוששים שהטיפול יהיה לא נעים. חשוב לנו לציין שהצוות שלנו מיומן, מקצועי ויותר מהכל, אנושי. החל מהרגע הראשון שלכם בבית החולים,הצוות שלנו יעשה איתכם תיאום ציפיות מלא ויוודא שאתם מרגישים בנוח לאורך הטיפול כולו. 

יש מטופלים שבוחרים להביא איתם תרופת מרשם להרגעה או קנאביס רפואי, אותם אפשר לצרוך לפני הטיפול.  בנוסף, במהלך הטיפול תוכלו לבקש לשמוע מוזיקה מרגיעה, או לבקש שהצוות ישמור איתכם על קשר מילולי. הצוות שלנו יתקדם אך ורק בקצב שמתאים לכם וכמובן שלא נבצע אף פעולה שאתם לא מרגישים איתה בנוח. המטרה היא שאתם תקבלו את הטיפול בתנאים הכי טובים עבורכם ושתצאו מרוצים ורגועים. ואכן, רוב המטופלים שלנו מרגישים הקלה ונינוחות כבר ביציאה מחדר הטיפולים.

השפעה לטווח ארוך, גם עם טיפולים נוספים

כ-75% מהמטופלים של סטלה מדווחים על הקלה משמעותית בתסמינים בתוך 2 טיפולים בלבד ומספרים שההקלה והרגיעה הכללית נשמרות למשך חודשים עד שנים. 

ההשפעות החיוביות של SGB הן לרוב מיידיות/בטווח של כמה ימים.

חשוב לנו להיות שותפים בתהליך האישי שלך ולכן לאחר הטיפול צוות מתאמי הטיפולים שלנו יצור איתך קשר מעת לעת כדי לשאול אותך לגבי כל התסמינים שאתה חווה. נשמח לקבל משוב על טיפול על מנת להשתפר.

סטלה ישראל ממליצים בחום על שילוב של טיפול פסיכולוגי/פסיכיאטרי עם טיפול SGB במטרה למקסם את יעילות הטיפול.

הצעד הראשון הוא תמיד הכי קשה

במידה וישנן עוד שאלות, תרגישו חופשי להשאיר פרטים ונציג מטעמנו יחזור אליכם.ן. פרטיות מובטחת.

או צרו קשר:
073-332-9259
israel@stellacenter.com

מתלבט.ת האם הטיפול של סטלה מתאים עבורך?

בדקו התאמתכם.ן לטיפול בשאלון אנונימי קצר